Evasis Tarihçe

2000'  yılında ND TELEKOM ismi ile bilişim sektöründe Kurumsal firmaların Network, Server altyapılarının oluşturulması ve projelendirme çalışmalarının yapılması işlerini üstlenmiştir.

2012 ' yılında Point To Point ve Point to Multi Point (RF) sistemlerinin kurulumu ve altyapı olmayan bölgelerde sistemlerin bir noktadan bir noktaya aktarılması işlerini yürütmüştür.

2012 - 2013 Yılında Türk Telekom  Tekirdağ bölgesinde Fiber optik altyapı çalışmalarının yürütülmesi ve montajların devreye alınması işlerini üstlenmiştir.

2013' yılında Kurumsal firma olma yolunda "Evasis" markası ile bilişim ve telekomünikasyon sektöründe Marka olma yolunda adım atmıştır.

2014' yılında Fiber Optik Patchcord Tesisi açarak üretimine geçmiştir. Bunun yanında İthalat ve Tedarik süreçlerini geliştirerek GSM ve Telekomünikasyon Sektöründe bir çok ürün yelpazesi ile tedarikçi firmalar arasında yer almıştır.

2014 - 2015' yılında İstanbul, Ankara, Tekirdağ, Bursa, Eskişehir, Diyarbakır, Muğla ve bir çok şehirde Vodafone, Turkcell, Avea, Sahalarında Fiber optik altyapı işlerini üstlenerek montaj ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirmiştir.

2015' yılında Web tabanlı  otomosyon yazılımlarında sektörde yerini almıştır.

2015 ' yılında Diyarbakır bölge'de şube açılışı yaparak  AVEA, VODAFONE, Gsm Montaj ve Devreye alma işlerini üstlenmiştir.